Fixtures subject to change. All times are local. All fixtures correct as of 6 May
Return to Home Page
Capital Football
National Premier League #NPLCF HT U23
Round 5
  Saturday, 08/05/2021 18:25 Deakin Stadium   Canberra Croatia     Belconnen United      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 AIS Grass Field   Gungahlin United     Monaro Panthers      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Kambah   Tuggeranong United     West Canberra Wanderers      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Nijong Oval   Tigers FC     Canberra Olympic      
National Premier League Two HT U23
Round 5
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Calwell   Brindabella Blues     ANU FC      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 O'Connor Enclosed   O'Connor Knights     Weston Molonglo      
  Saturday, 08/05/2021 15:15 Woden Park Enclosed   Canberra White Eagles     Yoogali SC      
  Saturday, 08/05/2021 15:15 High Street   Queanbeyan City     Wagga City Wanderers      
Football South Coast
Premier League HT U23 Yth
Round 7
  Saturday, 08/05/2021 14:30 Elizabeth Park   Bellambi     Cringila Lions      
  Saturday, 08/05/2021 14:30 Wetherall Park   Port Kembla     Bulli      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Terry Rerserve   Albion Park White Eagles     Corrimal Rangers      
  Saturday, 08/05/2021 17:00 JJ Kelly Park   Coniston     Wollongong United      
  Saturday, 08/05/2021 19:00 Ian Mclennan Park   South Coast United     Tarrawanna Blueys      
  Sunday, 09/05/2021 14:30 Ocean Park   Woonona Sharks     Wollongong Olympic      
District League Res Yth
Round 7
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Barrack Heights Oval   Shell Cove     Helensburgh Thistle      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Hume Oval   Picton Rangers     Thirroul Thunder      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Keith Bond Oval   Oak Flats Falcons     Balgownie Rangers      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Kooloobong Oval   University     Kiama Quarriers      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Ray Robinson Field   Fernhill Foxes     Warilla Wanderers      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Berkeley SSC   Berkeley Sports     Unanderra Hearts      
6. Round
New South Wales
National Premier League One #NPLNSW HT U20
Round 11
  Friday, 07/05/2021 19:00 Cromer Park   Manly United     Marconi Stallions      
  Saturday, 08/05/2021 17:15 Lambert Park   A.P.I.A. Leichhardt     Sydney United 58      
  Sunday, 09/05/2021 14:30 Albert Butler Memorial Park   Wollongong Wolves     Sutherland Sharks      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Sydney United Sports Centre   Northbridge Bulls     Mt Druitt Town Rangers      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Rockdale Ilinden Sports Centre   Rockdale City Suns     Sydney FC      
  Sunday, 09/05/2021 16:00 Belmore Sports Ground   Sydney Olympic     Blacktown City      
National Premier League Two #NPLNSW HT U20
Round 10
  Saturday, 08/05/2021 18:00 Bonnyrigg Sports Club   Bonnyrigg White Eagles     St George FC      
  Saturday, 08/05/2021 18:00 Peakhurst Park   St George City     Central Coast Mariners      
  Saturday, 08/05/2021 18:30 Ernie Smith Reserve   SD Raiders     NWS Spirit FC      
  Saturday, 08/05/2021 19:00 Lily Homes Stadium   Hills United     Northern Tigers      
  Sunday, 09/05/2021 13:00 Wanderers Football Park   Western Sydney Wanderers     Blacktown Spartans      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Hensley Athletic Field   Hakoah Sydney City East     Mounties Wanderers      
National Premier League Three #NPLNSW HT U20
Round10
  Saturday, 08/05/2021 17:00 Pluim Park   Central Coast United     Gladesville Ryde Magic      
  Saturday, 08/05/2021 18:30 Jensen Park   Bankstown United     Sydney University      
  Saturday, 08/05/2021 19:00 Arlington Oval   Inner West Hawks     Dunbar Rovers      
  Saturday, 08/05/2021 19:00 Lynwood Park   Macarthur Rams     Dulwich Hill      
  Saturday, 08/05/2021 19:00 Majors Bay Reserve   Inter Lions     Bankstown City      
  Saturday, 08/05/2021 19:00 Rydalmere Park   Rydalmere Lions     Canterbury Bankstown      
National Premier League Four #NPLNSW HT U20
Round 10
  Saturday, 08/05/2021 17:00 Proctor Park   Western NSW FC     Fraser Park      
  Saturday, 08/05/2021 19:00 Hensley Athletic Field   University of NSW     Hawkesbury City      
  Saturday, 08/05/2021 19:00 Rockdale Ilinden Sports Centre   Hurstville FC     South Coast Flame      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Blacktown International Sports Park Prospect United     Parramatta FC      
  Sunday, 09/05/2021 17:00 Ray Marshall Reserve   Western Rage     Nepean FC      
  Sunday, 09/05/2021 19:00 Lake Maquarie RFF   Newcastle Jets     Camden Tigers      
Northern New South Wales
National Premier League #NPLNNSW HT Res U18
Round 6
  Friday, 07/05/2021 19:45 Maquarie Field   Lake Macquarie City     Charlestown Azzurri      
  Saturday, 08/05/2021 14:30 Arthur Edden Oval   Lambton Jaffas     Newcastle Olympic      
  Sunday, 09/05/2021 14:30 Jack McLaughlan Oval   Edgeworth Eagles     Weston Workers      
  Sunday, 09/05/2021 14:30 Magic Park   Broadmeadow Magic     Adamstown Rosebud      
  Sunday, 09/05/2021 16:30 Cooks Square Park   Maitland     Valentine FC      
Division One HT Res U18
Round 8
  Saturday, 08/05/2021 14:30 Howe Park   Singleton Strikers     Thornton Redbacks      
  Saturday, 08/05/2021 16:00 Kahibah Oval   Kahibah     South Cardiff      
  Saturday, 08/05/2021 17:00 Lyall Peacock Field   Toronto Awaba     Cooks Hill United      
  Saturday, 08/05/2021 18:30 Alder Park   New Lambton     Belmont Swansea United      
  Sunday, 09/05/2021 14:30 Turner Park   Cessnock City Hornets     Wallsend      
No match: West Wallsend
Zone Premier League
Round 4
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Evans Park   Cardiff City     Newcastle Suns      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Hexham Park   Hamilton Azzurri     Mayfield United      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Pasadena Oval   Beresfield     Dudley Redhead United      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 John Street Oval   Warners Bay     Swansea      
  Sunday, 09/05/2021 15:30 National Park   Cooks Hill United     Kotara South      
Northern Territory
North Premier League HT
Round 5
  Friday, 07/05/2021 20:30 Darwin Football Stadium   University Azzurri     Hellenic      
  Saturday, 08/05/2021 16:00 Darwin Football Stadium   Casuarina     Darwin Hearts      
  Saturday, 08/05/2021 20:00 Darwin Football Stadium   Mindil Aces     Port Darwin      
No match: Darwin Olympic
South Premier League
Round 4
  Saturday, 08/05/2021 16:00 Ross Park   Gillen Scorpions     Celtic      
  Saturday, 08/05/2021 18:00 Ross Park   Verdi     Vikings      
Queensland
National Premier League #NPLQLD HT U23
Round 8
  Friday, 07/05/2021 19:30 Compass Grounds   Redlands United     Capalaba      
  Saturday, 08/05/2021 17:15 Cornubia Park   Logan Lightning     Brisbane Roar      
  Saturday, 08/05/2021 18:00 Wolter Park   Moreton Bay United     Lions FC      
  Saturday, 08/05/2021 18:30 AJ Kelly Park   Peninsula Power     Sunshine Coast Wanderers      
  Saturday, 08/05/2021 18:30 Coplick Family Sports Park   Gold Coast United     Gold Coast Knights      
  Saturday, 08/05/2021 19:30 Heath Park   Eastern Suburbs     Magpies Crusaders United      
  Sunday, 09/05/2021 18:00 Goodwin Park   Olympic FC     Brisbane Strikers      
Football Queensland Premier League #FQPL HT U23
Round 7
  Friday, 07/05/2021 20:30 Memorial Park   Southside Eagles     Mitchelton      
  Saturday, 08/05/2021 18:30 Whites Hill Reserve   Holland Park Hawks     Brisbane City      
  Saturday, 08/05/2021 19:15 Briggs Road Sporting Complex   Western Pride     Souths United      
  Sunday, 09/05/2021 16:15 Kawana Sports Western Precinct   Sunshine Coast     SWQ Thunder      
  Sunday, 09/05/2021 17:15 Underwood Park   Rochedale Rovers     Ipswich Knights      
No match: Wynnum Wolves FC
Football Queensland Premier League Two HT U23
Round 6
  Saturday, 08/05/2021 17:15 Moreton Bay Central Sports Complex Caboolture     Taringa Rovers      
  Sunday, 09/05/2021 16:00 Birmingham Road   Magic United     Grange Thistle      
  Sunday, 09/05/2021 16:15 O'Callaghan Park   North Star     Coomera      
  Sunday, 09/05/2021 17:00 Albert Bishop Park   Virginia United     Samford Rangers      
Brisbane Premier League HT Res
Round 8
  Friday, 07/05/2021 20:30 Kippen Park   Western Spirit     Acacia Ridge      
  Saturday, 08/05/2021 18:00 Dittmer Park   Mount Gravatt Hawks     Brisbane Knights      
  Saturday, 08/05/2021 18:00 Walton Bridge Reserve   The Gap     Albany Creek      
  Saturday, 08/05/2021 19:00 Dunmore Park   Toowong     St. George Willawong      
  Saturday, 08/05/2021 19:00 University of Qld   UQ FC     Bayside United      
  Sunday, 09/05/2021 17:00 Atthows Park   Centenary Stormers     The Lakes      
Brisbane Capital League Division One HT Res
Round 8
  Friday, 07/05/2021 20:30 James Drysdale Reserve   Pine Hills     North Pine      
  Saturday, 08/05/2021 18:00 Compton Park   Logan Metro     Annerley      
  Saturday, 08/05/2021 19:00 Brisbane Azzurri Club   AC Carina     Ripley Valley      
  Saturday, 08/05/2021 19:00 Usher Park   Slacks Creek     Ipswich City      
  Sunday, 09/05/2021 17:00 McCook Park   Newmarket     Moggill      
No match: New Farm United
Brisbane Capital League Division Two HT
Round 1
  Sunday, 09/05/2021 17:00 Narangba Sporting Complex   Narangba United     Bardon Latrobe      
Central Queensland Premier League
Round 3
  Saturday, 08/05/2021 19:30 Clinton   Berserker Southside     Clinton      
Round 6
  Saturday, 08/05/2021 19:30 Ryan Park   Frenchville     Capricorn Coast      
  Saturday, 08/05/2021 19:30 Weber Park   Bluebirds United     Neimbera      
Far North Queensland Premier League
Round 4
  Saturday, 08/05/2021 19:00 Walker Road   Southside Comets     Leichhardt      
  Saturday, 08/05/2021 19:00 Steve Corica Oval   Innisfail United     Marlin Coast Rangers      
  Sunday, 09/05/2021 17:00 Lindsay Australia Stadium   Mareeba United     Edge Hill United      
No match: Stratford Dolphins
Gold Coast Premier League HT Res
Round 7
  Friday, 07/05/2021 19:00 Runaway Bay   Runaway Bay     Palm Beach      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Ashmore Village Park   Southport     Robina City      
  Saturday, 08/05/2021 17:00 Nikiforides Family Park   Broadbeach United     Musgrave      
  Saturday, 08/05/2021 18:00 Glennon Park   Nerang     Surfers Paradise      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Pizzey Park   Burleigh Heads     Kingscliff      
North Queensland Premier League
Round 3
  Saturday, 08/05/2021 18:00 International Park   Burdekin     Ingham      
  Saturday, 08/05/2021 19:00 Greenwood Park   Rebels     Townsville Warriors      
  Saturday, 08/05/2021 19:00 Hi Vista Park   Brothers Townsville     MA Olympic      
  Saturday, 08/05/2021 19:00 Victoria Park   Estates     Saints Eagles South      
Sunshine Coast Premier League
Round 6
  Saturday, 08/05/2021 18:00     Buderim Wanderers     Nambour Yandina United      
  Saturday, 08/05/2021 18:00     Caloundra     Gympie United      
  Saturday, 08/05/2021 18:00     Coolum Dolphins     Noosa Lions      
  Saturday, 08/05/2021 18:00     Kawana     Woombye Snakes      
  Saturday, 08/05/2021 18:00     Maroochydore Swans     Beerwah Glasshouse United      
SWQ Toowoomba Premier League
Round 8
  Saturday, 08/05/2021 19:00 West Wanderers   West Wanderers     Stanthorpe United      
  Saturday, 08/05/2021 19:00 Highfields   Highfields     Willowburn      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Captain Cook Reserve   Rockville Rovers     Gatton Redbacks      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Middleridge Park   St Albans     Warwick Wolves      
Wide Bay Premier League
Round 6
  Saturday, 08/05/2021 18:00 FC Sports Precinct   Fraser Flames     Granville      
  Saturday, 08/05/2021 18:00 Hervey Bay Sports   KSS Jets     Diggers      
  Saturday, 08/05/2021 18:00 Martens Oval   SC Corinthians     United Park Eagles      
  Saturday, 08/05/2021 18:00 Martens Oval   Bingera     Sunbury Blues      
  Saturday, 08/05/2021 18:00 Villa Park   Doon Villa     Across The Waves      
No match: Brothers Aston Villa
5. Round
South Australia
National Premier League #NPLSA HT Res U18
Round 4
  Friday, 07/05/2021 19:45 TK Shutter Reserve   MetroStars     Croydon Kings      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 AA Bailey Reserve   Cumberland United     Raiders      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Marden Sports Complex   Adelaide United     Adelaide Blue Eagles      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 SA Athletics Stadium   Adelaide Comets     South Adelaide      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 West Beach Parks Football Centre   Sturt Lions     Adelaide City      
  Saturday, 08/05/2021 15:45 Valo Football Centre   Adelaide Olympic     Campbelltown City      
State League One HT Res U18
Round 4
  Friday, 07/05/2021 19:30 Carnegie Reserve   Western Strikers     Modbury Jets      
  Saturday, 08/05/2021 14:30 Jack Smith Park   West Torrens Birkalla     Adelaide Hills      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Athelstone Recreation Reserve   Eastern United     Playford City      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Weigall Oval   Adelaide Cobras     Fulham United      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Rushmore Reserve   Adelaide Victory     Para Hills Knights      
  Saturday, 08/05/2021 16:00 Frank Mitchell Park   White City     West Adelaide      
State League Two HT Res U18
Round 4
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Richardson Reserve   Modbury Vista     Noarlunga United      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 St Clair Oval   Vipers FC     Adelaide University      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Submit Sport & Recreation Park   Mount Barker United     Cove      
  Saturday, 08/05/2021 15:15 Karbeeethan Reserve   Gawler     Northern Demons      
  Saturday, 08/05/2021 17:00 Karingal Reserve   Seaford Rangers     Pontian Eagles      
  Saturday, 08/05/2021 19:00 Taperoo Reserve   Port Adelaide     Salisbury United      
Tasmania
National Premier League #NPLTAS HT
Round 6
  Saturday, 08/05/2021 14:00 Darcy Street   South Hobart     Kingborough Lions      
  Saturday, 08/05/2021 14:15 Valley Road   Devonport City     Clarence Zebras      
  Saturday, 08/05/2021 16:30 Windsor Park   Riverside Olympic     Glenorchy Knights      
  Saturday, 08/05/2021 16:30 Warrior Park   Olympia Warriors     Launceston City      
Northern Championship HT Res U18
Round 6
  Saturday, 08/05/2021 12:00 Windsor Park   Riverside Olympic     Somerset      
  Saturday, 08/05/2021 14:15 NTCA   Northern Rangers     Launceston City      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 WMPS Park   Launceston United     Ulverstone      
  Saturday, 08/05/2021 16:30 Valley Road   Devonport City     Burnie United      
Southern Championship HT Res
Round 6
  Saturday, 08/05/2021 11:45 Darcy Street   South Hobart     Kingborough Lions      
  Saturday, 08/05/2021 14:00 Warrior Park   Olympia Warriors     Hobart United      
  Saturday, 08/05/2021 14:15 Kelvedon Park   Taroona     South East United      
  Saturday, 08/05/2021 14:15 Clare Street   New Town Eagles     Metro      
  Saturday, 08/05/2021 14:15 Sandown Park   Beachside     Clarence Zebras      
  Saturday, 08/05/2021 14:30 Olinda Grove   University     Glenorchy Knights      
Victoria
National Premier League One #NPLVIC HT U21
Round 11
  Friday, 07/05/2021 20:00 Green Gully Reserve   Green Gully Cavaliers     Eastern Lions      
  Friday, 07/05/2021 20:15 Knights Stadium   Melbourne Knights     South Melbourne      
  Friday, 07/05/2021 20:30 Frank Holohan Soccer Complex   Dandenong City     Bentleigh Greens      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Avenger Park   Avondale FC     Hume City      
  Saturday, 08/05/2021 18:30 Paisley Park   Altona Magic     Port Melbourne Sharks      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Olympic Village   Heidelberg United     St Albans Saints      
  Sunday, 09/05/2021 17:00 Jack Edwards Reserve   Oakleigh Cannons     Dandenong Thunder      
National Premier League Two  #NPLVIC HT U21
Round 7
  Friday, 07/05/2021 20:30 CB Smith Reserve   Moreland Zebras Juventus     Moreland City      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Dunstan Reserve   Brunswick City     Kingston City      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Elcho Park   North Geelong Warriors     Pascoe Vale      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Lawton Park Reserve   Langwarrin     Goulburn Valley Suns      
  Saturday, 08/05/2021 15:15 John Cain Memorial Park   Northcote City     Bulleen Lions      
  Saturday, 08/05/2021 15:15 Park Avenue Reserve   Manningham United Blues     Werribee City      
National Premier League Three #NPLVIC HT U21
Round 7
  Friday, 07/05/2021 20:00 BT Connor Reserve   Preston Lions     Box Hill United      
  Friday, 07/05/2021 20:30 Serbian Sports Centre   Springvale White Eagles     Western United      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Mahoneys Reserve   Nunawading City     Doveton      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Ballarat Regional soccer Facility   Ballarat City     Geelong      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Epping Stadium   Melbourne Victory     North Sunshine Eagles      
  Sunday, 09/05/2021 18:00 Casey Fields   Melbourne City     Whittlesea Ranges      
State League Division One North/West HT Res
Round 7
  Friday, 07/05/2021 18:30 Cross Keys Reserve   Essendon Royals     Sydenham Park      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Hume Reserve   Corio     Fitzroy City      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Quarries Park   FC Clifton Hill     Altona City      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Yallambe Park Reserve   Banyule City     Brimbank Stallions      
  Saturday, 08/05/2021 18:00 Keilor Park Recreation Reserve   Keilor Park     Caroline Springs George Cross      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Mosaic Reserve   Whittlesea United     Yarraville Glory      
State League Division One South/East HT Res
Round 7
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Comets Stadium   Casey Comets     Warragul United      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Mazenod College   Mazenod     South Springvale      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Victory Park   Bentleigh United Cobras     Eltham Redbacks      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Wilcox Field   Boroondara Eagles     Mornington      
  Saturday, 08/05/2021 19:30 Beaumaris Secondary College   Beaumaris     Malvern City      
State League Division Two North/West
Round 7
  Saturday, 08/05/2021 15:00 HR Uren Reserve   Lalor United     Epping City      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Moomba Park   Moreland United     Hume United      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Myers Reserve   Geelong Rangers     Altona East Phoenix      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Partridge Street Reserve   Mill Park     Westgate      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Ralph Reserve   Western Suburbs     Hoppers Crossing      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Strathnaver Reserve   FC Strathmore     Albion Rovers      
State League Division Two South/East
Round 7
  Friday, 07/05/2021 20:30 Kevin Bartlett Reserve   Collingwood City     Peninsula Strikers      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Egan Lee Reserve   Knox City     Old Scotch      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Esther Park Reserve   Mooroolbark     Doncaster Rovers      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Freeway Reserve   Brandon Park     Berwick City      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Skye Recreational Reserve   Skye United     Heatherton United      
  Saturday, 08/05/2021 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility   Monbulk Rangers     North Caulfield      
8. Round
Western Australia
National Premier League #NPLWA HT U20 U18
Round 8
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Croatian Sporting Complex   Gwelup Croatia     Inglewood United      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Dalmatinac Park   Cockburn City     Armadale      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Dorrien Gardens   Perth SC     Rockingham City      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 E&D Litis Stadium   Floreat Athena     Sorrento      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Frank Drago Reserve   Bayswater City     ECU Joondalup      
  Saturday, 08/05/2021 19:00 Crazy Domains Stadium   Perth Glory     Balcatta      
Division One  HT Res U18
Round 6
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Acclaimed Catering Arena   Ashfield     Swan United      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Hilton Reserve   Fremantle City     Mandurah City      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Kingsway Reserve   Olympic Kingsway     Forrestfield United      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Nash Field   Western Knights     UWA-Nedlands FC      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Rosalie Park   Subiaco     Stirling Macedonia      
  Saturday, 08/05/2021 19:00 Gumblossom Park   Quinns FC     Joondalup United      
Division Two HT Res U18
Round 6
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Frye Park   Kelmscott Roos     Kingsley Westside      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Grandis Park   Carramar Shamrock Rovers     Joondalup City      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Princess Road Reserve   Balga     Murdoch University Melville      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Walter Padbury Reserve   Gosnells City     Curtin University      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Wanneroo   Wanneroo City     Dianella White Eagles      
  Saturday, 08/05/2021 15:00 Wotton Reserve   Morley-Windmills     Canning City      
Amateur League Premier
Round 4
  Sunday, 09/05/2021 13:00 Woodville Reserve   North Perth United     South West Phoenix      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Butlers Reserve   Wembley Downs     Joondalup United      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Carine Oopen Space   Hamersley Rovers     Queens Park      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Herb Graham Recreation Centre   Jaguar FC     Quinns FC      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 John Connell Reserve   Leeming Strikers     UWA Nedlands      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Nikola Tesla Reserve   Maddington White City     Kwinana United      
Amateur League Division One
Round 4
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Bortolo Reserve   Peel United     Gosnells City      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Challenger Reserve   South Perth United     Southern Spirit      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Gerry Archer Sports Complex   Belmont Villa     Ellenbrook United      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Inglewood Stadium   East Perth     North Beach      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Lark Hill Sportsplex   Port Kennedy     Emerald FC      
  Sunday, 09/05/2021 15:00 Yuluma Reserve   Stirling Panthers     Forrestfield United      
Fixtures subject to change. All times are local. All fixtures correct as of 6 May
Return to Home Page